Pokladní systém

Nabízíme pokladní systém od známého českého výrobce AB-X s.r.o., který Vám nabídne bezpočet nadstandardních funkcí, které u konkurence nenajdete. Programy jsou ustavyčně zdokonalovány a zákazník má zaručenou aktuální kompatibilitu s legislativou. Software je možné upravit nazakázku.


  • Software vyvýjen pro zákazníky a testován ostrým provozem.
  • Bezpočet přidaných funkcí z podmětů zákazníků.
  • Možnost vzdálené správy.
  • Podpora 9-22 7d
  • Nastavení na klíč, zaškolení technikem z oboru.
  • Požnost donaprogramování na přání.
  • Kompatibilita s vědšinou dostupného hardware.
  • Dodávka kompletního řešení pokladen a začlenění do provozu.
  • Krátké dodací termíny.
  • Možnostna splátky.


Pokladní systémy, pokladny

Nabízíme počítačové pokladní systémy (POS) – dotykové pokladny pro restaurace, obchody, půjčovny, zastavárny. Pro hotely hotelový systém. Naše systémy neustále vyvíjíme. Svým uživatelům nabízí komfort a variabilitu, které nelze s klasickou pokladnou nikdy dosáhnout. Šetří čas i peníze.
PRO RESTAURACE

PRO OBCHODY

PRO HOTELY

PRO PŮJČOVNY


PRO ZASTAVÁRNYPokud bude schválen zákon o elektronické evidenci tržeb, přizpůsobíme náš software tak, aby splňoval všechny zákonem schválené požadavky. Aktualizace bude našim zákazníkům k dispozici v rámci uživatelské podpory zdarma nebo za symbolický poplatek v závislosti na typu licence.

Pokladní systémy – způsob dodání

Pokladní systém lze zaslat na dobírku nebo provést instalaci přímo u zákazníka. Pokud přijedete za námi, nainstalujeme pokladní systém na Váš počítač a krátce Vás zaškolíme – to vše zdarma.

Pokladní systémy – související služby

Pokladní systémy můžete zakoupit „jen tak“, bez jakýchkoli dalších poplatků a služeb. Nasazení pokladního systému ovšem podstatně zrychlíte a zjednodušíte, pokud využijete naší nabídky služeb – příprava ceníků, instalace na místě, konfigurace, školení personálu. V den instalace pak lze zahájit ostrý provoz. Pokud přecházíte z jiného programu, je možné si objednat převod dat (např. ceníku zboží).

Pokladní systémy – kompletní dodávka

Pokladní systém dodáme i s odpovídajícím počítačovým vybavením a montáží počítačové sítě.

Pokladní systémy – požadavky na hardware

Minimální konfigurace počítače:    procesor s frekvencí 1GHz, 512MB RAM

Doporučený operační systém:    Windows XP a vyšší

Pokladní systémy – uživatelská podpora

Uživatelům je poskytována telefonická a e-mailová podpora (konzultace) a nové verze zdarma po dobu 1 roku od zakoupení pokladního systému. Po uplynutí 1 roku dostanou uživatelé nabídku předplatit si podporu (včetně nových verzí) na další období za cenu, která závisí na typu licence. Placená podpora je nepovinná – každý uživatel se může rozhodnout, zda o ni zájem má či nikoli.

Nepožadujeme podpis žádné povinné servisní smlouvy. Veškeré zásahy a problémy se software a s jeho konfigurací lze řešit po telefonu a prostřednictvím internetu. Servis je tedy rychlý a levný (obvykle zdarma).

Pokladní systémy – nákup na splátky

Pokladní systém je možné koupit na splátky bez navýšení.

Podrobnosti – pokladní systémy na splátky

Pokladní systémy – slevy při přechodu ze software jiného výrobce

Pokud používáte program od jiného výrobce, a rozhodnete se ho nahradit naším, poskytneme Vám slevu 10%. Podrobnější info na vyžádání.

Pokladní systémy – slevy pro prodejce

Poskytujeme slevy pro prodejce IT a provize za zprostředkování nebo doporučení. Podmínky na vyžádání.